Alphawin Първа Лига - Обзор (Седмица 34)

Alphawin Първа Лига – Обзор (Седмица 34)

DXC Football Team, водени от Илиан Александров, запазиха първата си позиция в класирането, след като записаха четвърти успех над отбора на Bianchi. Срещата завърши при резултат 10:3, като автори на попаденията на победителите бяха Александър Александров (3), Давор Петров (2), Александър Живков (2), Николай Николов, Стефан Кирков и Милен Шуманов, а за Bianchi точни бяха Дейвид Йорданов (2) и Александър Асенов.

Aktiv Komers се изравниха по точки с първите и ще се борят за минимум точка в последния си мач, за да се поздравят с титлата. Те надделяха над отбора на Булгари, с крайното 5:2, а головете на победителите бяха дело на Костадин Кафтанов (2), Мартин Ергин и два автогола. За Булгари точни бяха Марат Гареев и Дмитрий Домущи.

Bianchi на Деян Йотов се завърнаха на победния път, надделявайки над отбора на Перспектива, с което си гарантираха бронзовото отличие. Срещата завърши при резултат 8:2, като точни за победителите бяха Ерик Илиев (3), Дейвид Йорданов (2), Дилян Георгиев, Симеон Чатов и един автогол. Автори на попаденията на Перспектива бяха Димитър Карабаджаков и Денислав Велинов.

The Entertainers, водени от Пламен Илиев, ще завършат сезона на четвърта позиция, след като записаха победа над състава на Пица Тути, с крайното 4:3. За ентъртейнърите се разписаха Пламен Илиев (2), Николай Ангелов и Борислав Огнянов, а за попаденията на пицарите бяха дело на Йордан Григоров (2) и Георги Делев.